2018 Ferace Renkleri

2018 Ferace Renkleri

05 Eylül 2018

Ferace modelleri bu yıl da kendini yenileyerek vitrinlerde yerlerini aldı. Ferace tesettür giyiminde kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Feraceler her mevsim ve sezona uygun olan modelleri ile kendini göstermektedir. Ferace modellerinin ayak bileklerine kadar uzun olması nedeniyle elbise olarak da gayet şık gözükmektedir. 

Feracelerde en çok ayakkabı ve şal kombini çok kullanılmaktadır. Bu kombini yaparken canlı renklerden kaçınılmalı, koyu renkler ile birlikte tercih etmelisiniz. Bu sezon yapılan bir başka değişiklik eski sezonlarda görmüş olduğumuz gizli düğmeler yerine büyük ve gösterişli kemerle ön plana çıkmasıdır. 2018 yaz sezonundan itibaren ferace modelleri yüzlerce renk çeşidi ile vitrinlerde yerlerini almıştır. Hanımlar bu sezon ön planda olan canlı renkler ile her kıyafet ve ayakkabı ile kolaylıkla kombin edebilirler. Feraceler bilinenin aksine sadece bir dış giyim değildir aynı zamanda elbise olarakda kabul edilmektedir. Sizler ile birlikte 2018 ferace modellerini inceledik ve sizlere ufak tavsiyeler verdik. Sizler için bir araya getirdiğimiz yeni sezon ferace modellerini incelemek isterseniz buradan devam edebilirsiniz. 

Bu yazımızda sizler ile birlikte 2018 ferace modellerini ve renklerini inceledik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.