Unknown: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/modasuma/public_html/catalog/model/extension/total/promotion_total.php on line 1260 Hakkımızda
Menu
Sepetim

Hakkımızda

Marka De Marley, 2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurucu ortakları ve çalışan kadrosu ile birlikte, 1985'den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar bilgisayar sektöründe , e ticaret , kozmetik sektöründe dahil olmak üzere bilişim teknolojileri alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Marka De Marley olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi yaptığımız projelerimizi başarıya ulaştırmıştır. Kadromuzda bu tecrübeye sahip bilgili ve tecrübeli bir danışman kadrosu vardır. Marka De Marley olarak firmanızın e ticaret sektöründe en güvenilir orjinal ürünleri tüketicilerle buluşturmaktadır. Marka De Marley olarak içinde olduğumuz projelerde müşterilerimize artı değer yaratacak bir çalışma anlayışını benimsemekteyiz. Bu çerçevede müşterilerimizin en uygun fiyatta ürünlere ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez!

Marka De Marley, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, bize göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

Bizce bir iş kaliteli yapılıyorsa, istenirse ekonomik de yapılır.

Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Marka De Marley için ekonomik olmak da büyük önem taşır. 

Yaptığımız her işin, çalışanlarımıza, topluma, çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz!

Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen Marka De Marley, ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. Marka De Marley çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki eğitimini, sektöre ve topluma donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunun için gerekenleri var gücüyle yapar.

Misyonumuz

Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, müşterinin de beklentilerinin ötesinde değerler yaratarak sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.