Kış Ayına Hazır mısınız?

Kış Ayına Hazır mısınız?

05 Eylül 2018

Kış ayı yaklaşıyor bu yılın kış modası belli oldu. Bu yazımızda sizler ile birlikte bu yılın kış modasını inceleyeceğiz.

Kış Ayının Vazgeçilmezi

Kış ayının vazgeçilmezi bu yıl kaban oluyor. Kış aylarında şık görünmenin yanında hasta olmamak en önemli iki maddedir. Moda tasarımcıları bunu kaban, mont ve manto gibi bir çok ürün ile sağlanmaya çalışılıyor. Moda severle ürünleri incelerken moda severler burada ikiye ayrılıyor. Bir kısmı kumaş yapısına bakarken, bir kısmı kalitesine ve kalınlığına önem gösteriyor. Fakat konu kış ayları olunca en çok dikkat edilen şey yine kalınlık oluyor. Bu kriterler öne çıkınca en çok tercih edilen ürün kaban oluyor. Kaban ile hanımlar hem şık bir görünüme sahip olurken hem de kış aylarında soğuktan korunabiliyor. 

Renk ve Kumaş Seçimi

Renk açısından incelediğimizde sıcak renkler tercih ediliyor. Öne çıkan renkler sarı turuncu ve mor renk kabanlar oluyor. Ayrıca koyu renk severler içinde farklı renkler bulunmaktadır. Bunlar siyah ve lacivert gibi renkler olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece renk seçimi olmayan kabanlarda kumaş seçimi de yapılıyor. Kabanlarda yünlü ve polyester kumaşlar yer almaktadır. Yünlü kumaşlar sıcak tutarken, polyester kabanlar daha uygun fiyatlı olabiliyor. Tesetter kaban alırken kesinlikle kalın olmasına dikkat etmelisiniz. Kalınlığın önemi yaşadığınız yerin iklim yapısına göre de artabilir. İç kısımlarında tüy detaylar olan kabanlar diğer kabanlara göre daha sıcak tutmaktadır. Bunlara dikkat ederseniz sizin için en iyi ürünü kolayca seçebilirsiniz. Sizler için biraraya getirdiğimiz birbirinden farklı kabanları incelemek için buradan devam edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte kış modasını, kaban modellerini ve kaban seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri inceledik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.