Modern Abiye Seçimleri

Modern Abiye Seçimleri

05 Eylül 2018

Abiyeler Özel günlerin ve davetiyelerin vazgeçilmezi olmuştur. Tüm moda severler abiye konusunda ayrı bir ilgi ve özen göstermektedir. Abiye konusunda modern tercihler yapmalı ve tercihlerinizi tasarlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylı olarak bilmelisiniz. Konu hele ki tesettür abiye ise durum biraz daha ciddileşmektedir. Tesettür abiye ile mükemmel görünmekle komik görünme arasında ince bir çizgi vardır. Bu çizgiye çok dikkat etmelisiniz.

Abiye Tavsiyeleri

Bu yazımızda sizlere 2 adet stil önerisinden bahsedeceğiz. İlki taşlı işlemeli abiyeler, kıyafetlerinde abartıyı seven ve gösterişli kıyafetler olmadan yapamam diyen moda severler için tesettür abiye seçimi de kesinlikle bu şekilde olacaktır. Elbise üzerine nakış ve taş işlemelerin popüler olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Abiyeler de taş işlemesi ön plandadır. Önceki sezonlarda yaldızlı işlemeler tercih edildiği için abiyeyi rüküş bir noktaya taşımaktaydı. Fakat bu sezon aynı renk ve taşlardan yapılan taş işlemeler durumu tamamen değiştirerek, modern ve dikkat çekici görünüme sahip olmaktadır. Taş işleme abiyeler de lacivert ve lila renkleri aynı renk taşlar ile çok iyi sonuçlar vermektedir.

İkinci tavsiyemiz tül parçalı abiyeler, abiyelerde son zamanlarda kullanımı çok büyük bir şekilde artan tül parçalı tesettür abiyelerin çıkardığı muhteşem sonuçları herkes farketmiştir. Tül parçalı tesettür tasarımlarında omuzdan uzanan tül parçaları ya da kollardan uzanan tül parçaları sade, siyah gibi koyu renklerde güçlü bir duruşa sahip olmanızı sağlarken, canlı renkli abiyelerde prenses havasına sahip olmanızı sağlamaktadır. 

Sizler ile birlikte abiye çeşitlerinden bağzılarını inceledik. Sizler için bir araya getirdiğimiz bir birinden şık abiye çeşitlerini incelemek isterseniz buradan devam edebilirsinz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte modern abiye seçimlerini inceledik ve tavsiyeler verdik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.