Menu
Sepetim

Temizlik & Ev

Ace Çamaşır Suyu Bahar 1 L
3 AL 2 ÖDE
Ace Çamaşır Suyu Bahar Kokulu çiçek bahçelerinin ve baharın canlılığını taşır. Mükemmel temizlik ve ferahlık sunar. Lekeleri kolayca çıkarır. Çamaşırlarınız dışında banyo temizliği için de kullanılabilir.Çamaşır suyu kullandıktan sonra kullandığınız yüzeyi ve çamaşırları bol su ile du..
12,00TL
Alo Kar Çiçeği Ferahlığı AquaPudra Toz Çamaşır Deterjanı 8Kg
3 AL 2 ÖDE
Alo’nun temizlik gücü şimdi Beyaz ve Renkliler için mevcut. Manşet, yaka ve koltuk altında bile en zorlu lekeleri çıkarır Kar beyazı temizliği Beyaz ve Renkli giysiler için mükemmel Giysilerinizde ferah bir koku bırakır...
64,00TL
Ariel Hepsi Bir Arada Kapsül Deterjan Dağ Esintisi 12 Yıkama
3 AL 2 ÖDE
Bu üründen en fazla 10 Kg veya 10 L sipariş verilebilir. 10 Kg veya 10 L üzerindeki siparişleri Migros Ticaret A.Ş. iptal etme hakkını saklı tutar.Ariel Jel Dağ Esintisi Kapsül, tüm yıkamalar için doğru miktarda deterjan kullanımı sağlayarak pratik ve konforlu bir çamaşır yıkama deneyimi sunuyor. Ku..
70,00TL
Bingo Oksijen Çamaşır Suyu Limon Kokulu 750 Ml
3 AL 2 ÖDE
Çamaşır suyunun istenmeyen etkilerinden korunmayı sağlayan Bingo oksijenli çamaşır suyu klor içermiyor. Bu özelliği sayesinde çamaşır suyu kullanımı esnasında rahatsız edici bir koku yayılmıyor ve kullanım sonrasında kalıntı bırakmıyor. Güçlü bir formüle sahip olan çamaşır suyu, hidrojen peroksit iç..
14,00TL
Bingo Sıvı Bulaşık Deterjanı 4 Kg
3 AL 2 ÖDE
Bingo Bulaşık Deterjanı, üstün hijyen etkisi, yüksek performansı, pratikliği ve çevre dostu formülüyle elde bulaşık deterjanı seçiminizde öne çıkıyor. Üstelik bulaşıklarınızda sağladığınız hijyeni limonun ferahlatıcı kokusuyla taçlandırıyor.Bingo Bulaşık Sıvısı, çizmeden temizleme özelliği ile bulaş..
48,00TL
Calgon Toz Kireç Önleyici 500 G
3 AL 2 ÖDE
Calgon Toz Kireç Önleyici, çamaşır makinelerinin kusursuz performans göstermesi için tasarlanmıştır. Makinelerin rutin bakımında kullanılabilir. Kireci önleyerek makine arızalarına engel olan Calgon, kir birikimi ve tortulara karşı etkilidir. Temiz kokan ve kötü kokulardan arınmış çamaşır makin..
28,00TL
Domestos Çamaşır Suyu Dağ Esintisi 2X810G + Cif Krem 750 G
3 AL 2 ÖDE
Domestos Çamaşır Suyu Dağ Esintisi ve Cif Krem Temizleyici Amonyaklı Set, evlerdeki temizliğin baş yardımcı olarak yer alıyor. Bu ikili set kullanım avantajları açısından da tüketicilere kolaylık sağlıyor. Domestos'un yoğun ve akışkan kıvamı sayesinde zeminler ekstra parlıyor ve temizleniyor. Ü..
40,00TL
Domestos Çamaşır Suyu Dağ Esintisi 750 Ml
3 AL 2 ÖDE
Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Dağ Esintisi, ferah kokusu ve mikroplara karşı geliştirilen güçlü formülüyle adeta bir koruma kalkanı oluşturuyor. Banyo ve mutfağınızda güvenle kullanacağınız bir ürün olan Domestos çamaşır suyu, en kirli yerlerde bile kesin çözüm sunuyor. Evinizin mutfak, banyo ..
16,00TL
Domestos Çamaşır Suyu Kar Beyazı 750 Ml
3 AL 2 ÖDE
Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Kar Beyazı, ailenizi mikrop ve bakterilerden korurken kusursuz hijyenin konforunu evinizde hissetmenizi sağlıyor. Sade ve kavranması kolay şişesi ile ister tuvalet ve banyonuzda ister mutfağınızda günlük kullanım için ideal ve kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. ..
16,00TL
Domestos Çamaşır Suyu Limon 750 Ml
3 AL 2 ÖDE
Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Limon Ferahlığı, sahip olduğu güçlü formül sayesinde uygulandığı yüzeyde kireç meydana gelmesini engelliyor. Başta klozet ve lavabo olmak üzere banyo ve mutfak temizliğinde direkt olarak kullanılabilen ürün ayrıca sulandırmak suretiyle geniş zemin t..
16,00TL
Domestos Çamaşır Suyu Pembe Güç 750 Ml
3 AL 2 ÖDE
Domestos Çamaşır Suyu Pembe Güç, ekstra yoğun kıvamı ile tam hijyen sağlar. Kirece karşı üç kata kadar uzun süre koruma sağlayan çamaşır suyu, özel yapısı sayesinde yüzeylere tutunur. Kalıcı özelliği ile durulamadan sonra bile korumaya devam eden ürün günlük temizlik yapılan heme..
16,00TL
Domestos Okaliptüs Ferahlığı Çamaşır Suyu 750 Ml
3 AL 2 ÖDE
Evinizin birçok alanında güvenli bir temizlik sunan Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Okaliptus Ferahlığı sayesinde uzun süreli koruma sağlıyor. Etkili formülü maksimum hijyen sağlarken mikropları öldürüyor ve kireç oluşumunun önüne geçiyor. Zeminler, banyo seramiklerini ve tuvaletinizi derin..
16,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)